- Data
- 25 września 2009 - 27 września 2009
- Organizator
- Wandrus
- Miejsce
- HORNI LOMNA - CZECHY
- Wyjazd
- indywidualny
- Załączniki
- Regulamin
zapisy prowadzi kol. Roman Wojtas do dnia 28.08.2009 r. (dane kontaktowe w regulaminie)
zapisy prowadzi kol. Roman Wojtas do dnia 28.08.2009 r. (dane kontaktowe w regulaminie)
Trasy:
Trasa z przodownikiem KOT: uczestnicy zbierają się w Rybniku przed bramą kąpieliska RUDA o godz. 9:00 – przejazd na metę
Trasa dowolna: zaleca się przejazd znakowanymi szlakami rowerowymi na metę rajdu
Zbiórka o godz. 9.30 na dworcu kolejowym w Dziećmorowicach (przystanek kolejowy za Karwiną w kierunku Bogumina). Trasa liczy ok. 30 km w tym wizyta na cmentarzu w Szonychlu (zamówiony przewodnik opowie o historii, która się tam wydarzyła).
Meta tradycyjnie w Wierzniowicach w domu PZKO.
Na mecie oferujemy następujące atrakcje: posiłek,
żywą muzykę oraz o ile będzie pogoda pływanie kajakiem po Olzie.
To wszystko za jedyne 50 KC. (Uwaga -trzeba mieć korony czeskie – polskie złote tym razem nie będą respektowane). Wpisowe będzie zbierane w miejscu startu.
11.09. (piątek) zakwaterowanie osób przyjezdnych od godz.17:00 w szkole podstawowej nr 19 ul. Opolska.
12.09. (sobota) o godz. 10:00 wyjazd na trasę proponowaną przez organizatorów.
Uczestnicy z dalszych miejscowości mogą przyjechać na metę bezpośrednio trasami dowolnymi. W centrum Nieborowic należy wjechać w ul. Spacerową, a w lesie tuż za budynkiem przepompowni skręcić w prawo do pomnika.
Meta będzie czynna od godz. 13.00. O godz. 13.30 losowanie nagród i zakończenie rajdu.
Meta rajdu czynna w godz. 11:00-12:30 na boisku LKS Victoria w Pilchowicach obok szkoły.
Wpisowe 2zł od dorosłego uczestnika i 1zł dla młodzieży szkolnej. W ramach wpisowego każdy uczestnik otrzyma znaczek rajdowy.
Pełny program AKCJA „LATO W MIEŚCIE 2009”
na stronie internetowej www.mosir.zory.pl